KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7775596
nr 777 5596
Blandteknik
Monogramsign. Marin, 1875, 42x58
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 17 september 2012
kl 19:11:35
700 kr
800 kr
800 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr